Feest- en Herdenkingsweek overzicht

Feest- en Herdenkingsweek 2016

Datum: 24 april 2016 t/m 1 mei 2016

Update: 24 maart 2016

PROGRAMMA FEESTWEEK 2016

Elke dag in de Feestweek heeft een eigen pagina in het menu onder "Alle evenementen".
Daar vindt u diverse links naar de programma onderdelen.

De "oranje" links op die pagina's verwijzen naar meer informatie over het betreffende evenement op die dag.

We kunnen altijd nog hulp gebruiken.
Wil jij ook één van de ruim 300 SLOEP vrijwilligers worden neem dan contact op met Monique: monique@stichtingsloep.nl


  Klik hier om het programma te downloaden en zelf uit te printen.

Zondag 24 april 2016 

 11.00u - 18.00u:  SLOEPRally
 Vanaf 17.30u: Maaltijd voor Rallyrijders, sponsoren, liefhebbers en vrijwilligers

Maandag 25 april 2016 

 12.00u - 14.00u:  PANA KNOCK OUT Toernooi 
 14.00u - 16.00u:  Ouderenmiddag
 14.00u - 16.00u:  Jeugdwandeling Eikenrode
 14.00u - 16.00u:  SUP Spelletjesmiddag (SUP-en met Ingrid Kroon)
 18.30u - 22.00u: Vrijwilligersavond

Dinsdag 26 april 2016 

 14.00u - 16.00u: Knutselmarathon
 15.00u - 17.00u:  Jeugd Zeskamp
 19.30u - 22.30u: 9e Korenavond

Woensdag 27 april 2016 - KONINGSDAG

 Vanaf 07.00 uur: Kindermarkt op de Nieuw Loosdrechtsedijk 
 08.00u - 09.00u:  Lawaaiwedstrijd 
 11.30u - 17.00u:  Fietsenrally 
 12.30u - 17.00u:  Ponymiddag 
 12.30u - 14.30u:   Spellencircuit, thema:"Dieren"
 14.00u - 17.00u: Schminkcircus
 14.00u - 16.00u:  Polsstokverspringen (aanmelden ter plaatse vanaf 13.00u) 
 14.00u - 15.00u: Hondenshow 
 14.00u - 18.00u:  Attracties: met draaimolen van buurman Snor
 15.00u - 17.00u:  Paardenshows 
 16.00u - 17.00u:  De 4Loosdrechtse Prutrace 
 17.00u - 18.00u:  Mini-disco met Marissa & Tessa
 Tot ca. 21.00u:  Oranjeborrel

Donderdag 28 april 2016 

 14.00u - 16.00u: Badbeestjesrace
 16.00u - 17.30u:  Kinderplaybackshow
 21.15u - 22.00u:  Lampionnenoptocht met poppenkastverhaal
 22.30u - 00.00u Met SLOEP rond het kampvuuravond, avond met akoestische muziek 

Vrijdag 29 april 2016 

 10.00u - 13.00u: WK Voetbal 
 13.30u - 15.30u:  Dammen, schaken en overige bordspelen
 14.00u - 16.00u:  Wandeling over landgoed Eikenrode voor volwassenen
 13.30u - 16.30u:  Huttenbouwfeest
 16.00u - 17.30u:  Talent in de Tent
 18.30u - 19.30u:  Luchtballonnenfestijn demonstratie met bemande luchtballonnen (uitwijk bij slecht weer zaterdag 30 april 2016 )
 20.00u - 24.00u:

Hollandse Avond, met optreden van Johan Kettenburg & Danny Nicolai

Zaterdag 30 april 2016

 10.15u: Alle fietsen, karren, skelters, wagens en kinderen verzamelen voor de Kinderoptocht.
 10.45u - 11.45u: Kinderoptocht met Jong Beatrix
 11.00u - 16.00u:  Boer + Dorp Fair
 14.30u - 17.30u:  Sterkste man
 18.00u - 19.30u: Luchtballonnenfestijn demonstratie met bemande luchtballonnen (indien het op 29 april 2016 niet door kon gaan)
 19.00u - 20.30u:  Ronde van Loosdrecht (hardlopen voor alle leeftijden)
 20.30u - 01.00u:

Apres Ski Bierfest met een optreden van de Cooldown Feestacts

Zondag 1 mei 2016 

 13.30u - 17.30u: Workshops visagie met hairstyling, metamorfose & fotoshoot
 13.30u - 14.30u: "Fiets 'm er in"
 14.30u - 17.30u:  Zeskamp
 14.00u - 18.00u:  Attracties: met draaimolen van buurman Snor
 Vanaf 16.00u: After FEESTWEEK Borrel met om ca. 18.30u een optreden van Peter Beense.

Woensdag 4 mei 2016 

 19.30u - 20.30u:

Dodenherdenking met Nieuw Leven 

Muziek: Fanfare Nieuw Leven, dirigent Gert Jan van den Dolder.

 

SLOEP Loterij

De uitslag wordt op 4 mei bekend gemaakt via de site, Facebook, Twitter en de Nieuwsster.

 

Voor diverse activiteiten dien je je van te voren even aan te melden. Dit wordt nog apart vermeld.